Marketingová strategie GUARANT International

Autor(ka) práce: Rajdlová, Lucie
Vedoucí práce: Odehnalová, Jitka
Oponenti práce: Dohnalová, Marta
Společnost GUARANT International se zabývá organizováním kongresů a konferencí a v této oblasti působí již přes 20 let. Hlavním cílem diplomové práce je analyzovat současnou marketingovou strategii společnosti GUARANT International se zaměřením na marketingovou komunikaci, zhodnotit ji a navrhnout příslušné řešení pro zlepšení marketingové strategie společnosti. Dalším cílem práce je monitorovat český trh v oblasti organizování "eventů", analyzovat konkurenční prostředí v tomto odvětví a zhodnotit, jakou pozici společnost zaujímá na českém trhu v současné době. Diplomová práce je rozdělena do 5 kapitol. První dvě kapitoly jsou zaměřeny na teoretickou část, třetí až pátá kapitola na praktickou část diplomové práce.
Klíčová slova: organizátor kongresů; marketingová komunikace; marketing
Název práce: Marketing strategy of GUARANT International
Autor(ka) práce: Rajdlová, Lucie
Vedoucí práce: Odehnalová, Jitka
Oponenti práce: Dohnalová, Marta
GUARANT International is a professional organizer of congress and conference services in the Czech Republic with more than 20 years experience in this field. The main aim of this thesis is to analyse the current marketing strategy of GUARANT International focused on marketing communication. Within that I will evaluate current marketing strategy focused on marketing communication and I will suggest appropriate solution leading to improvement. Another objective of this thesis is to monitor the Czech market in event organizing, to analyse the competitive environment in this field and evaluate the current position of the company at the Czech market. The thesis is divided into five chapters. The first two chapters are theoretical; third to fifth chapter is practical part of the thesis.
Klíčová slova: congress organizer; marketing; marketing communication

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací