Elektronický oběh a správu dokumentů ve společnosti

Název práce: Elektronický oběh a správu dokumentů ve společnosti
Autor(ka) práce: Teplý, Jiří
Vedoucí práce: Kubálková, Markéta
Oponenti práce: Topolová, Ivana
Práce je rozdělena na teoretickou a praktickou část. Teoretická část se zabývá popisem a možnostmi DMS systémů, které slouží pro oběh a správu dokumentů ve společnosti. Druhá praktická část je věnována zavedení DMS systému ve společnosti SUDOP PRAHA a.s.. Cílem práce je zhodnocení implementace systému a sestavení seznamu problematických oblastí této implementace.
Klíčová slova: spisová služba; správa dokumentů; implementace systému; DMS
Název práce: Electronic data circulation and their management within the company
Autor(ka) práce: Teplý, Jiří
Vedoucí práce: Kubálková, Markéta
Oponenti práce: Topolová, Ivana
The thesis consists of two parts, the theoretical part and the practical part. The theoretical part concerns with description and abilities of the Document Management System, which secures circulation and management of the documents within the company. The second, practical part of the thesis, describes the implementation of the Document Management System in the Company SUDOP PRAHA a.s. The target of the thesis is the assessment of the implementation of the system in the company and putting together a list of problems arrising during the it´s implementation.
Klíčová slova: system implementation; maintenance of the documents ; DMS; files administration

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Manažer obchodu
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací