Analýza SCM ve vybraném podniku

Autor(ka) práce: Khop, Vojtěch
Vedoucí práce: Filipová, Alena
Oponenti práce: Zeman, Jiří
Práce se věnuje hodnocení Supply Chain Managementu a dalších procesů zapojených do odbavení zákaznických požadavků ve vybraném podniku. Cílem práce je deskripce a hodnocení procesů všech zapojených úseků podniku. V první části práce je představena základní terminologie a je následována teoretickou části, která se nejprve věnuje představení podniku. Dále jsou popsána jednotlivá oddělení a zhodnoceny nastavené procesy. V případě nedostatků jsou navržena nápravná opatření Poslední kapitola je věnována SWOT analýze.
Klíčová slova: Logistika; Zákaznický servis; SWOT analýza; Supply Chain Management
Název práce: Analysis of selected company’s supply chain management
Autor(ka) práce: Khop, Vojtěch
Vedoucí práce: Filipová, Alena
Oponenti práce: Zeman, Jiří
The thesis deals with an evaluation of supply chain management and other processes involved in customer requirements management of a selected company. The aim of the thesis is to describe and evaluate processes of all the company´s sections involved. The first part presents basic terminology, followed by theoretical part dealing with presentation of the company. Individual sections are described and set processes are evaluated. In case of deficiencies, corrective measures are proposed. The last chapter includes a SWOT analysis.
Klíčová slova: Customer Service; SWOT analysis; Supply Chain Management; Logistics

Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací

Datum zadání práce: 20. 12. 2015