Název práce: Podnikatelský záměr pro vytvoření e-shopu se šátky na nošení dětí v podmínkách Dánského království
Autor(ka) práce: Hummelgren, Daniela
Vedoucí práce: Müllerová, Jana
Oponenti práce: Svobodová, Ivana
Bakalářská práce se věnuje zpracování podnikatelského plánu pro e-shop v Dánském království. Teoretická část se zabývá specifiky podnikání v Dánsku, motivací k podnikání, specifiky e-shopu a teoretickému pojetí podnikatelského plánu. V praktické části je sestaven podnikatelský plán konkrétního e-shopu. Ten můţe slouţit jako inspirace pro další e-shopy, které se snaţí vyplnit díru na trhu a vytvořit fungující e-shop. V potaz jsou brány aspekty, které k tomu patří, včetně internetového marketingu a legislativních omezení.
Klíčová slova: drobné podnikání; podnikatelský plán; e-shop; nošení dětí
Název práce: Business plan for an e-shop with babywearing products in Denmark
Autor(ka) práce: Hummelgren, Daniela
Vedoucí práce: Müllerová, Jana
Oponenti práce: Svobodová, Ivana
This bachelor thesis focuses on creating a business plan for an e-shop with babywearing products in Denmark. The theoretical part describes the specifics of running a business in Denmark, the motivation for starting a business, the specifics of an e-shop and the overall structure of the business plan. The practical part deals with a business plan for a particular e-shop. This business plan can serve as an inspiration for other entrepreneurs who try to fill in a gap in the market and create an e-shop. The important phenomenons connected to e-commerce such as internet marketing and legislation are taken in consideration.
Klíčová slova: small businesses; e-shop; business plan; babywearing

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Arts Management
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská