Analýza trhu ECM riešení a vývojových trendů v oblasti

Název práce: Analýza trhu ECM riešení a vývojových trendov v oblasti
Jazyk práce: Slovensky
Diplomová práca sa zaoberá analýzou trhu ECM riešení a vývojových trendov v oblasti. Teoretická časť práce je zameraná na vymedzenie teoretických predpokladov týkajúcich sa problematiky. Jej záverom je zhodnotenie vývojových trendov v ECM oblasti. Praktickou časťou je samotná analýza trhu a následná detailná analýza vybraných poskytovateľov a ich ECM riešení, ktoré sú analyzované podľa stanovených kritérií. Práca končí zhrnutím vykonanej analýzy a hodnotením vybraných poskytovateľov.
Klíčová slova: dodávatelia ECM; ECM; ECM komponenty; Enterprise Content Management; kritériá; analýza
Název práce: Analýza trhu ECM riešení a vývojových trendů v oblasti
Jazyk práce: Slovensky
Diplomová práce se zabývá analýzou trhu ECM řešení a vývojových trendů v oblasti. Teoretická část práce je zaměřena na vymezení teoretických předpokladů týkajících se problematiky. Její závěrem je zhodnocení vývojových trendů v ECM oblasti. Praktickou částí je samotná analýza trhu a následná detailní analýza vybraných poskytovatelů a jejich ECM řešení, které jsou analyzovány podle stanovených kritérií. Práce končí shrnutím provedené analýzy a hodnocením vybraných poskytovatelů.
Klíčová slova: ECM; dodavatelé ECM; Enterprise Content Management; analýza; kritéria; ECM komponenty
Název práce: Analysis of the ECM market solutions and trends in this area
Jazyk práce: Slovensky
This master thesis deals with the analysis of the ECM market solutions and trends in this area. The theoretical part of the thesis focuses on defining theoretical assumptions of studied subject. This part is concluded by the assessment of trends in the ECM field. The practical part of the thesis focuses not only on the analysis of the ECM market but also on detailed analysis of selected suppliers and their ECM solutions, which are analyzed according to selected criteria. Last part of the thesis provides the summary of the performed analysis and evaluation of selected providers.
Klíčová slova: Enterprise Content Management; criteria; analysis; ECM suppliers; ECM; ECM components

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Informační systémy a technologie
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky
Katedra: Katedra informačních technologií