Analýza a postup implementáce systému Prosoft pro nemocnici

Název práce: Analýza a postup implementácie systému Prosoft pre nemocnicu
Jazyk práce: Slovensky
Hlavným cieľom tejto bakalárskej práce je analyzovať informačný systém od spoločnosti Prosoft a jeho súčasný stav využitia v nemocnici v Košiciach. Práca sa delí na dve časti. V prvej časti je priblížená spoločnosť Prosoft ako taká, no takisto produkty a služby ktoré ponúka. V druhej časti práce sa dozvieme aj o požiadavkách na nemocnicu a požiadavkách nemocnice na spoločnosť, no hlavnou časťou je analýza funkcionality systému a neskôr popis jeho implementácie. Výsledkom tejto práce je predstavenie užitočných informácií o informačnom systéme navrhnutého špeciálne pre zdravotnícke zariadenia. Tak isto boli navrhnuté určité vylepšenia, ktoré by systému pomohli k väčšej efektivite a obľúbenosti.
Klíčová slova: Zdravotníctvo; SWOT analýza; Informačný systém; Implementácia
Název práce: Analýza a postup implementáce systému Prosoft pro nemocnici
Jazyk práce: Slovensky
Hlavním cílem této bakalářské práce je analyzovat informační systém od společnosti Prosoft a jeho současný stav využití v nemocnici v Košicích. Práce se dělí na dvě části. V první části je přiblížena společnost Prosoft jako taková, ale také produkty a služby které nabízí. V druhé části práce se dozvíme i o požadavcích na nemocnici a požadavcích nemocnice na společnost, ale hlavní částí je analýza funkcionality systému a později popis jeho implementace. Výsledkem této práce je představení užitečných informací o informačním systému navrženého speciálně pro zdravotnická zařízení. Stejně byly navrženy určité vylepšení, které by systému pomohly k větší efektivitě a oblíbenosti.
Klíčová slova: Implementace; SWOT analýza; Informační systém; Zdravotníctví
Název práce: Analysis and implementation process of system Prosoft for a hospital
Jazyk práce: Slovensky
The main objective of this thesis is to analyze the information system by company Prosoft and its current state of use at a hospital in Košice. The work is divided into two parts. The first part is to elucidate the company Prosoft, as such, but also the products and services it offers. In the second part we will learn about the system requirements and the requirements from hospital to company, but the main part is to analyze the functionality of the system and a description of its implementation. The result of this work is to present useful information on an information system designed specifically for medical uses. It also suggests some improvements that would help the system to greater efficiency and popularity.
Klíčová slova: SWOT analysis; Health service; Implementation; Information system

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky