Strategická analýza fy Plzeňský prazdroj, a. s

Název práce: Strategická analýza fy Plzeňský prazdroj, a. s
Autor(ka) práce: Jirásková, Žaneta
Vedoucí práce: Dvořáček, Jiří
Oponenti práce: Mareš, David
Cílem diplomové práce je provést strategickou analýzu společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s,. a na základě zjištěných informací poskytnout doporučení pro další vývoj společnosti. K dosažení tohoto cíle je nutné provést externí a interní analýzu, které poskytnou komplexní pohled na vnější a vnitřní prostředí sledovaného podniku, což poskytne základ pro strategické řízení společnosti. Práce je standardně rozdělena na část teoretickou a část praktickou. Teoretická část vymezuje základní metody a techniky, které jsou následně aplikovány na sledovaný podnik.
Klíčová slova: strategické řízení; PEST analýza; strategická analýza
Název práce: Strategic analysis of Plzeňský Prazdroj, a. s
Autor(ka) práce: Jirásková, Žaneta
Vedoucí práce: Dvořáček, Jiří
Oponenti práce: Mareš, David
The aim of this thesis is to do strategic analysis of Plzeňský Prazdroj, a. s. and to provide some recommendations for the further development of company. To achieve this goal, it is necessary to conduct external and internal analysis, which will provide a comprehensive view of the environment, in which the company operates. The work is divided into theoretical and practical part. The theoretical part defines the basic methods and techniques that are then applied to an analyzed company.
Klíčová slova: PEST analysis; strategic analysis; strategy

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra strategie