Název práce: Optimalizace manipulační techniky v podniku Nestlé Česko s.r.o., závod ZORA Olomouc
Autor(ka) práce: Kovář, Jiří
Vedoucí práce: Jirsák, Petr
Oponenti práce: Suchánek, Miroslav
Tato diplomová práce pojednává o optimálním způsobu obměny manipulační techniky v podniku Nestlé Česko s.r.o., závod ZORA Olomouc. Teoretické část obecně popisuje problematiku skladování a zaměřuje se hlavně na manipulační prostředky a manipulační techniku. Následující analytická část se konkrétně zaměřuje na podnik Nestlé Česko s.r.o., závod ZORA Olomouc s hlavním cílem zanalyzovat a zoptimalizovat stávající manipulační techniku.
Klíčová slova: Optimalizace; Manipulační technika; Skladování; Logistické služby
Název práce: Optimising the material-handling equipment at Nestlé Česko s.r.o., plant ZORA Olomouc
Autor(ka) práce: Kovář, Jiří
Vedoucí práce: Jirsák, Petr
Oponenti práce: Suchánek, Miroslav
This thesis discusses the optimal way of material-handling equipment replacement at Nestlé Česko s.r.o., plant ZORA Olomouc. The theoretical part describes the issue of warehousing in general and focuses on the material-handling equipment and vehicles. The following analytical part focuses specifically on the company Nestlé Česko s.r.o., particularly the plant ZORA Olomouc with the foremost aim of analysing and optimising the current material-handling equipment.
Klíčová slova: Material-handling equipment; Optimising; Warehousing; Logistical services

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra logistiky