Specifika marketingové komunikace americké IT firmy na evropském trhu

Název práce: Specifika marketingové komunikace americké IT firmy na evropském trhu
Autor(ka) práce: Hradecká, Aneta
Vedoucí práce: Vávra, Oldřich
Oponenti práce: Bič, Josef
Tato diplomová práce se zaobírá specifiky marketingové komunikace americké IT firmy na evropském trhu. Cílem je popsat základní teoretická východiska marketingu a marketingové komunikace. Hlavním cílem této práce je analýza marketingové komunikace společnosti Hewlett Packard Enterprise, její zhodnocení a formulování doporučení, která by vedla k zefektivnění marketingové komunikace této společnosti. Přínosem práce je komplexní pohled na firmu a analýza její komunikace a následné návrhy na zlepšení, které by následně mohly být uplatněny v praxi.
Klíčová slova: IT; komunikační mix; marketingová komunikace; marketingový mix; B2B trh
Název práce: Specifics of Marketing Communication of American IT company on the European market
Autor(ka) práce: Hradecká, Aneta
Vedoucí práce: Vávra, Oldřich
Oponenti práce: Bič, Josef
This master thesis deals with the specifics of marketing communication of American IT company on the European market. The aim of this work is to describe principles of marketing and marketing communication. The main objective of this work is the analysis of Hewlett Packard Enterprise marketing communication, its evaluation and formulation of recommendations that would lead to more effective marketing communication. The benefit of this thesis should be creating comprehensive view of the company, analysis of its communication and subsequent suggestions for improvement, which could be applied in practice.
Klíčová slova: B2B market; communication mix; marketing communication; marketing mix; IT

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Evropská integrace
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská