Podnikatelský plán CoffeeIN, s.r.o

Autor(ka) práce: Shilov, Nikita
Vedoucí práce: Pevná, Jana
Oponenti práce: Hajdíková, Taťána
Cílem bakalářské práce je vytvoření návrhu podnikatelského plánu pro síť kávových kiosků v hlavním městě Praze a zhodnocení jeho realizovatelnosti. Dílčím cílem práce je předpovědět a sestavit finanční plán ve třech variantách, které budou odrážet pesimistický, realistický a optimistický pohled na předpokládaný výsledek hospodaření, finanční situaci a vývoj peněžních toků. Práce je rozdělena na teoretickou a praktickou část. V teoretické části je podrobně popsána struktura podnikatelského plánu a specifika podnikání malých a středních firem. V praktické části se jedná o teoretická východiska aplikovaná na založení sítě kávových kiosků. Výstupem práce je strukturovaný postup založení a rozvoje firmy v období prvního roku podnikání, který autorovi poslouží jako základní dokument při realizaci celopodnikových aktivit.
Klíčová slova: káva; společnost s ručením omezeným; podnikatelský plán; Podnikání; finanční plán
Název práce: Business plan CoffeeIN, Ltd
Autor(ka) práce: Shilov, Nikita
Vedoucí práce: Pevná, Jana
Oponenti práce: Hajdíková, Taťána
The main goal of the bachelor thesis is to create a business plan for a network of coffee kiosks in Prague and evaluate its feasibility. The operational goal is to predict and draw up a financial plan with three variations, reflecting pessimistic, realistic and optimistic view of the anticipated profit, financial situation and cash flow development. The work is divided into theoretical and practical parts. The theoretical part described the structure of the business plan and the specifics of small and medium-sized companies in detail. The theoretical background is applied to establishing a network of coffee kiosks is in the practical part. The outcome of final thesis is a structured plan for establishing and developing the company in the first year of business, which the author uses as a basic document for implementing enterprise-wide activities.
Klíčová slova: financial plan; coffee; limited liability company; Entrepreneurship; business plan

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta managementu