Návrh prototypu mobilní aplikace pro studenty FM VŠE

Autor(ka) práce: Pěnčík, Jan
Vedoucí práce: Novák, Michal
Oponenti práce: Přibil, Jiří
Práce se zabývá tvorbou prototypu mobilní aplikace FM VŠE. V teoretické části je představen návrhový proces digitálního produktu, specifika mobilního uživatelského rozhraní a obecné kognitivní teorie. V praktické části jsou prostřednictvím uživatelského výzkumu modelovány persony a specifikovány funkční požadavky produktu. Na základě požadavků a případů užití je navržena základní struktura aplikace. Nakonec je vytvořen interaktivní prototyp a nejdůležitější části aplikace zpřesněny pomocí vizuálního návrhu.
Klíčová slova: vizuální návrh; prototyp; persony; uživatelské rozhraní; mobilní aplikace
Název práce: Draft of Mobile Application Prototype for Students of Faculty of Management of University of Economics Prague
Autor(ka) práce: Pěnčík, Jan
Vedoucí práce: Novák, Michal
Oponenti práce: Přibil, Jiří
This study looks at creating a mobile application prototype of Faculty of Management of University of Economics Prague. The theoretical section discusses the digital product design process, the particularities of the mobile user interface and general cognitive theory. In the practical section, personas and product functional requirements are modelled using user research. The key application structure is designed on the basis of these requirements and cases of use. Finally, an interactive prototype is created and the most important parts of the application are refined using visual design.
Klíčová slova: mobile application; prototype; personas; user interface; visual design

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta managementu