Právní úprava exekuce při nesplácení hypotečního úvěru ve Španělsku

Název práce: Právní úprava exekuce při nesplácení hypotečního úvěru ve Španělsku
Autor(ka) práce: Bořucká, Karolína
Vedoucí práce: Grmelová, Nicole
Oponenti práce: Hásová, Jiřina
Diplomová práce Právní úprava exekuce při nesplácení hypotečního úvěru ve Španělsku pojímá o rozsáhlé hypoteční krizi, která mezi lety 2007 - 2012 přivedla mnoho španělských rodin k exekučním řízením. Hlavním cílem práce je poskytnutí komplexního přehledu právní úpravy a právních odvětví, do kterých spadají španělské exekuční procesy.
Klíčová slova: Proces; Hypoteční krize; Právní úprava; Exekuční řízení; Španělsko ; Právní systémy; Exekuce; Hypoteční úvěr
Název práce: Legal regulation of execution of mortgage loans in Spain
Autor(ka) práce: Bořucká, Karolína
Vedoucí práce: Grmelová, Nicole
Oponenti práce: Hásová, Jiřina
The theme of this diploma thesis is the Legal regulation of execution of the mortgage loan in Spain and it deals with a large mortgage crisis, which hit Spain in the years 2007 - 2012 and brought many Spanish families to execution proceedings. The main objective is to provide a comprehensive overview of the legislation and legal sectors, which includes Spanish execution processes.
Klíčová slova: Mortgage crisis; Legal systems ; Execution proceedings; Execution; Spain; Mortgage loans; Legal regulation

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Podnikání a právo
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra podnikového a evropského práva