Využití event marketingu v praxi

Název práce: Využití event marketingu v praxi
Autor(ka) práce: Moravcová, Nikola
Vedoucí práce: Svoboda, Petr
Oponenti práce: Řepová, Helena
Bakalářská práce se věnuje využití event marketingu v praxi, přičemž praktická část je zaměřena na společnost Jägermeister, která právě tento druh marketingu využívá. Všechny uvedené informace o značce, které jsou interním zdrojem společnosti, získala autorka práce prostřednictvím zástupců společnosti a z veřejně přístupných zdrojů. Cílem práce je provést analýzu jednotlivých eventů z hlediska několika faktorů, které uvádí příslušná literatura a porovnat je mezi sebou na základě získaných informací.
Klíčová slova: event; značka; event marketing; spotřebitel; povědomí o značce
Název práce: The Use of Event Marketing in Practice
Autor(ka) práce: Moravcová, Nikola
Vedoucí práce: Svoboda, Petr
Oponenti práce: Řepová, Helena
First part of bachelor's thesis is focused on use of event marketing in real-world application, whereas second part of thesis is directed towards Jägermeister company, which frequently uses such type of marketing. All mentioned information, which belong to internal sources in the company, were aquired by author of thesis through company representatives and from publicly available resources. Purpose of thesis is analysis of individual events from different points of view, which are refered to in their respective literature, and compared between each other on the basis of information obtained from them.
Klíčová slova: brand awareness; event; brand; event marketing; consumer

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta managementu