Analýza nástrojů PR vybrané společnosti

Autor(ka) práce: Šroufková, Lenka
Vedoucí práce: Lhotáková, Markéta
Oponenti práce: Tročil, Jan
Diplomová práce je zpracována na téma Analýza nástrojů PR vybrané společnosti. Zkoumanou firmou je PT-servis konzervárna spol. s r.o., konkrétně její značka REKORD, pod kterou jsou vyráběny masové konzervy a vegetariánské pomazánky. Hlavním cílem této práce je ověření správné definice cílových skupin pomocí dotazníkového průzkumu. V teoretické části jsou zpracovány poznatky z oblasti public relations. Praktická část analyzuje vhodnost zvolených cílových skupin pro PR. Praktická část využívá výsledky realizovaného průzkumu.
Klíčová slova: spotřební chování; cílová skupina; masové konzervy; Public relations
Název práce: Analysis of public relations tools of selected company
Autor(ka) práce: Šroufková, Lenka
Vedoucí práce: Lhotáková, Markéta
Oponenti práce: Tročil, Jan
The theme of this master thesis is Analysis of public relations tools of selected company. PT-servis konzervárna spol. s.r.o. is the studied company, specifically its brand REKORD, whose range of products includes canned meat and vegetarian spreads. The main objective of this paper is to verify the correct definition of target groups using questionnaire survey. The theoretical part presents the findings from the field of public relations. The practical part analyzes the suitability of selected target groups for PR. The practical part uses the results of the realized survey.
Klíčová slova: consumer behavior; canned meat; Public relations; target group

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů