Webová aplikace pro správu testovacích scénářů

Název práce: Webová aplikace pro správu testovacích scénářů
Autor(ka) práce: Čejka, Petr
Vedoucí práce: Pavlíčková, Jarmila
Oponenti práce: Pour, Jan
Cílem práce je zanalyzovat, navrhnout a implementovat webovou aplikaci pro správu testovacích scénářů. Aplikace je vytvořena pro konkrétní projektový tým konkrétní firmy podle jejich požadavků. Nicméně je vhodná pro všechny, kteří chtějí jednoduchou open source aplikaci pro správu testovacích scénářů poskytující dostatečnou funkcionalitu pro menší týmy zdarma. Práce se skládá ze dvou částí. První část je text práce zaměřený na analýzu a popis aplikace a druhá je uložena jako elektronická příloha obsahující zdrojové kódy vytvořené aplikace. V první části jsou též popsány technologie použité při implementaci.
Klíčová slova: Java; Thymeleaf; Spring; test management; správa testovacích scénářů; defekt; testování; test case management; TC
Název práce: Test case management tool - web application
Autor(ka) práce: Čejka, Petr
Vedoucí práce: Pavlíčková, Jarmila
Oponenti práce: Pour, Jan
The goal of this thesis is to analyze, design and implement a web application for test case management. Application is made for a specific project team of a specific company. However is suitable for everyone who wants a simple open source applications for test case management which covers needs of small teams. Application is free of charge. The thesis consist of two main parts. First part is theoretical and aim to analysis and description of application and the second one are source codes. In the first part are also described used technologies.
Klíčová slova: Thymeleaf; Spring; Java; test management; defect; testing; test case management; TC

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Informační systémy a technologie
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky
Katedra: Katedra informačních technologií