Budování značky ProSpolužáky.cz na zahraničních trzích

Název práce: Budování značky ProSpolužáky.cz na zahraničních trzích
Autor(ka) práce: Pazderková, Aneta
Vedoucí práce: Halík, Jaroslav
Oponenti práce: Sato, Alexej
Cílem této práce je zanalyzovat současnou strategii a nástroje budování značky ProSpolužáky.cz, a aplikovat na ně výsledky vlastního výzkumu o vnímání a povědomí o značce, na jejichž základě jsou formulovány návrhy a doporučení pro budoucí rozvoj značky na domácím i zahraničním trhu. První kapitola má za úkol poskytnout teoretický základ pro zbytek práce, objasnit a vysvětlit základní pojmy, které se vztahují k tématu. Následující kapitola se věnuje konkrétní společnosti a její podnikatelské činnosti. Třetí kapitola je empirickou částí práce, kde jsou zhodnoceny výsledky provedeného průzkumu, a dále jsou zde zmapovány konkrétní nástroje budování značky s aplikací dat získaných při průzkumu. Poslední kapitola syntetizuje poznatky plynoucí ze sekundárních i primárních dat výzkumu a shrnuje závěry celé práce formou návrhů a doporučení pro společnost.
Klíčová slova: ProSpolužáky.cz; vnímání a povědomí o značce; budování značky; komunikační nástroje
Název práce: Building of the brand ProSpolužáky.cz on international markets
Autor(ka) práce: Pazderková, Aneta
Vedoucí práce: Halík, Jaroslav
Oponenti práce: Sato, Alexej
The main aim of this bachelor thesis is to analyze brand building strategy of the brand ProSpolužáky.cz and apply results of my own survey on brand awareness and perception on this strategy. This research is base for proposals and the recommendations for the future development of the brand on the both domestic and international trades. The first chapter provides theoretical background for the rest of the thesis. Next part is about company itself and its business activity. Third chapter is the empirical part of the thesis where are evaluated results of the survey and described specific tools of brand building with the application of data obtained during the primary research. The last chapter synthesizes results of secondary and primary research data and summarizes the conclusions of the entire thesis in the form of proposals and recommendations for the company.
Klíčová slova: brand building; ProSpolužáky.cz; brand awareness and perception; communication tools

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů