Název práce: Webová aplikace pro kalkulaci nutričních hodnot a monitorování nutričních potřeb
Autor(ka) práce: Morkus, Tomáš
Vedoucí práce: Smutný, Zdeněk
Oponenti práce: Vojíř, Stanislav
Bakalárská práce se zabývá návrhem a implementací webová aplikace pro kalkulaci nutricních hodnot a monitorování nutricních potreb. Práce je clenena na teoretickou a praktickou cást. V teoretické cásti je provedena analýza soucasných aplikací s obdobným zamerením. Dále je shrnuta problematika mashup aplikací. Soucástí je také úvod do základu dietologie. Praktická cást popisuje postup, jakým byla aplikace navrhována a implementována a jaké problémy pri jejím vývoji nastaly.
Název práce: Web application for calculating nutritional values and monitoring nutritional needs
Autor(ka) práce: Morkus, Tomáš
Vedoucí práce: Smutný, Zdeněk
Oponenti práce: Vojíř, Stanislav
Bachelor thesis is focused on a development process of web application that should help users to calculate their nutritional needs. Thesis is divided into theoretical and practical parts. In the theoretical part analysis of current appliactions with similar functionalities is made. Next is summarize problematics of mashup applications. In the theoretical part you can also find introduction to basic of dietetics. In the practical part development process of web application is described.

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Aplikovaná informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky