Návrh a vývoj nové webové služby na rozesílání oděvů

Název práce: Návrh a vývoj nové webové služby na rozesílání oděvů
Autor(ka) práce: Feldstein, David
Vedoucí práce: Klán, Petr
Oponenti práce: Šretr, Jiří
Cílem práce je vytvořit webovou službu na rozesílání balíčků s oděvy (blíže popsanou v teoretické části) od počátečního návrhu až po konečnou realizaci v autorském redakčním systému FeldCode CMS. Tato služba se také plánuje uvést do reálného provozu a to v létě roku 2017. Proto sekundárním cílem této práce je rovněž vytyčit klíčové identifikátory úspěchu provozu služby s předpokladem, že na tyto identifikátory bude navázáno v diplo-mové práci na magisterském studiu s cílem zhodnotit úspěšnost celého projektu. Obsah práce bude klasicky rozdělen na teoretickou a praktickou část. V teoretické části se bude věnovat hlavně popisu celé služby, procesům a jejich účastníkům. Bude zde k nalezení také souhrn technologií použitých při vývoji, některé designové zásady, kterými jsem se při vývoji řídil, a samozřejmě budou stanoveny již zmíněné klíčové identifikátory úspěchu. Praktická část poté sestává z grafického návrhu a vlastní aplikace, která je nedělitelnou elektronickou přílohou práce obsahující všechny zdrojové kódy a SQL příkazy pro vytvoření struktury její databáze.
Klíčová slova: Oděvy; Webová aplikace; Webová služba; Návrh a vývoj; Udržitelná móda
Název práce: Designing and Implementation of a web based clothes delivery service
Autor(ka) práce: Feldstein, David
Vedoucí práce: Klán, Petr
Oponenti práce: Šretr, Jiří
The objective of the thesis is to create a web based service designed for sending packages of clothes from the initial designing to final implementation using authors content management system FeldCode CMS. It is planned to put this service into actual operation in summer 2017. This is why another goal of this thesis is to lay out key success identifiers of the service assuming that my masters final thesis would build on these identifiers later in my studies aiming to evaluate success of the whole project. The content of the thesis will be divided traditionally to theoretical and practical part. The theoretical part would describe the process of the whole service and its participants. It will outline technologies used while developing, some design principles followed and of course it will specify key success identifiers as mentioned above. The practical part consists of the designing and the output application itself which is indivisible electronical attachment to this thesis containing all the source codes and SQL commands to create its database structure.
Klíčová slova: Sustainable fashion; Clothes; Web service; Web application; Designing and Implementation

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Aplikovaná informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky