Softwarové vybavení malých a středních firem

Název práce: Softwarové vybavení malých a středních firem
Autor(ka) práce: Hendrych, Tomáš
Vedoucí práce: Kubálková, Markéta
Oponenti práce: Čermáková, Elvíra
Diplomová práce se zabývá softwarovým vybavením malých a středních firem. Hlavním cílem prácem je zjistit jaký podnikový software malé a střední podniky používají. Práce je zaměřena na podnikové systémy a aplikační software. Teoretická část se věnuje definici ERP, CRM, SCM systémů a aplikačnímu softwaru různých typů. Analytická část se věnuje investicím do softwarového a ICT vybavení. Praktická je věnována dotazníkovému šetření, jehož hlavním přínosem jsou informace o používaném softwaru v malých a středních podnicích.
Klíčová slova: CRM; Podnikový informační systém; Aplikační software; SCM; ERP; SME
Název práce: Software equipment of small and medium enterprises
Autor(ka) práce: Hendrych, Tomáš
Vedoucí práce: Kubálková, Markéta
Oponenti práce: Čermáková, Elvíra
Diploma thesis deals with software in small and medium enterprises (SME). Main objective of this thesis is find out which software and enterprise information system companies use. Theoretical part is focused on ERP, CRM, SCM systems and application software. Analytical part deals with investments of czech SME in software and ICT equipment. Practical part is dedicated to quantitative survey and evaluation of results.
Klíčová slova: application software; SME; ERP; CRM; SCM; enterprise information system

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací