Management logistických procesů zpracování komunálního odpadu

Název práce: Management logistických procesů zpracování komunálního odpadu
Autor(ka) práce: Anděrová, Veronika
Vedoucí práce: Černá, Anna
Oponenti práce: Váchová, Lucie
Cílem diplomové práce je popsat logistické procesy při zpracování komunálního odpadu ve firmě Podnik místního hospodářství v Hluboké nad Vltavou. Popsat firmu a analyzovat její rozhodovací problémy. Následně analyzovat současnou situaci a navrhnout změny k uplatnění optimalizačních metod prostřednictvím speciálního počítačového programu. Závěrem práce je konkrétní návrh optimalizace tras ke zlepšení současné situace firmy, což povede k pozitivnímu ekonomickému účinku na logistiku zpracování odpadu.
Klíčová slova: odpadové hospodářství; Optimalizace svozových tras; shromažďování, svoz a nakládání s odpady; Ůloha obchodního cestujícího
Název práce: Management of logistics processes municipal waste processing
Autor(ka) práce: Anděrová, Veronika
Vedoucí práce: Černá, Anna
Oponenti práce: Váchová, Lucie
The aim of this diploma thesis is to describe the logistic processes in the processing of municipal waste in the company Local Enterprise in Hluboká nad Vltavou. Describe the business and analyze its decision-making issues. Then analyze the current situation and propose changes to apply optimization methods through a special computer program. The conclusion of the thesis is a concrete proposal of route optimization to improve the current situation of the company, which will lead to a positive economic effect on logistics of waste processing.
Klíčová slova: collecting of municipal waste; Optimization of waste collection routes; waste management; Traveling Salesman problem

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta managementu