Funkce řízení rizik v podmínkách ruského trhu

Název práce: Osobennosti upravleniya riskami v usloviyah rossijskogo rynka
Jazyk práce: Русский
Predmetom issledovaniya moej bakalavrskoj raboty yavlyaetsya sistema organizacii i upravleniya riskami na predpriyatii OOO NPP MERA v g. Mytishchi. OOO NPP MERA yavlyaetsya izvestnym rossijskim predpriyatiem, kotoroe zanimaetsya razrabotkoj, proizvodstvom i vnedreniem v ehkspluataciyu "pod klyuch" izmeritel'nyh i upravlyayushchih sistem dlya stendovyh, bortovyh, lyotnyh i polevyh ispytanij tekhniki razlichnogo naznacheniya. Bakalavrskaya rabota razdelena na chetyre chasti. V pervoj chasti opisana aktual'nost' moej raboty, ee cel' i zadachi, metody, kotorymi ya budu pol'zovat'sya, informacionnaya baza i ne tol'ko. Vtoraya chast' posvyashchena osnovnym teoriticheskim osnovam ocenki i upravleniya riskami v usloviyah rossijskogo rynka. V tret'e chasti ya provedu analiz tekushchego sostoyaniya OOO NPP MERA i veroyatnost' bankrotstva dannogo predpriyatiya, takzhe v dannoj chasti budut primeneny metody po minimizacii riskov i predlozhen variant po usovershenstvovaniyu mekhanizma upravleniya riskami. V poslednej chasti budut podvedeny itogi vsekh raboty.
Klíčová slova: minimizaciya riskov; OOO NPP MERA; ocenka i upravlenie riskami
Název práce: Funkce řízení rizik v podmínkách ruského trhu
Jazyk práce: Русский
Předmětem výzkumu mé bakalářské práce je systém organizace a řízení rizik v podniku LLC "NPP "MERA" ve mňeste Mztisči. LLC "NPP "MERAÍ" je známý ruský podnik, který se zabývá vývojem, výrobou a implementací do provozu "na klíč" měřicích a řídicích systémů pro plakáty, board, letových a provozních zkoušek techniky pro různé účely. Bakalářská práce je rozdělena na čtyři části. V první části je popsán význam mé práce, její cíl a úkoly, metody, kterými se budu těšit, informační základna, a nejen to. Druhá část se zabývá základními teoritickimi základami hodnocení a řízení rizik v podmínkách ruského trhu. V třetí části jsem uprostřed analýza současného stavu LLC "NPP "MERA" a pravděpodobnosti bankrotu dané společnosti, také v této části budou aplikovány metody k minimalizaci rizik a nabídnuta možnost na zlepšení mechanismu řízení rizik. V poslední části budou shrnuty výsledky ze všech prací.
Klíčová slova: hodnocení a řízení rizik; LLC "NPP "MERA"; minimalizace rizik
Název práce: Risk Management specifics in Russian economy
Jazyk práce: Русский
The subject of research of my bachelor's work is the system of organization and risk management at the enterprise LLC "SPE" MERA "in Mytischi. MERA, LLC is a well-known Russian enterprise that develops, manufactures and deploys turnkey measurement and control systems for bench, airborne, flight and field testing of various applications. Bachelor's work is divided into four parts. The first part describes the relevance of my work, its purpose and objectives, the methods which I used, the information base and so on. The second part is devoted to the main theoretical bases of risk assessment and management in the Russian market. In the third part, I will analyze the current state of LLC "SPE" MERA "and the likelihood of bankruptcy of this enterprise, and in this part methods for minimizing risks will be applied and an option is proposed to improve the mechanism of risk management. The last part will sum up the results of all the work.
Klíčová slova: risk minimization; LLC "SPE" MERA; risk assessment and management

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Ekonomika predprijatija i menedžment
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra managementu