Projekt uniformy v retailingovém řetězci

Název práce: Projekt uniformy v retailingovém řetězci
Autor(ka) práce: Teršová, Anna
Vedoucí práce: Postler, Milan
Oponenti práce: Štěpánek, Petr
Diplomová práce se zabývá analýzou projektu uniformy v retailingovém řetězci. Role firemních uniforem a jejich soulad s firemní identitou je často podceňovanou součástí firemní strategie. Práce vysvětluje tuto roli a v praktické části nabízí reálný postup při změně firemního dress code. Cílem práce je analýza projektu výměny uniforem v retailingovém řetězci. Analýza jeho jednotlivých částí, zhodnocení daného postupu a návrh doporučení. Přínosem práce je zpracování postupu pro výměnu uniforem, zasazení do konkrétních reálných podmínek a analýza jeho jednotlivých částí.
Klíčová slova: projekt; analýza; retail; uniformy
Název práce: Project uniforms in a retail chain store
Autor(ka) práce: Teršová, Anna
Vedoucí práce: Postler, Milan
Oponenti práce: Štěpánek, Petr
This master's thesis deals with the analysis of a project uniforms in a retail chain store. The role of company's uniforms and its connection with the brand identity is usually very underestimated part of brand strategy. The thesis clarify this role and in its practical part it offers a procedure how to change company's dress code. The aim of this thesis is to analyse the process of uniform's change in a retail chain store. To analyse its parts, evaluate the procedure and propose recommendation. The asset of this thesis is treatment how to change company's uniforms in a real project and its critical analysis.
Klíčová slova: analysis; project; retail; uniforms

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Podnikání a právo
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací