Komunikační strategie společnosti CrossCafe original s.r.o

Název práce: Komunikační strategie společnosti CrossCafe original s.r.o
Autor(ka) práce: Mukenšnablová, Petra
Vedoucí práce: Olšanová, Květa
Oponenti práce: Halík, Jaroslav
Cílem této bakalářské práce je analyzovat současnou marketingovou komunikaci největšího českého kavárenského řetězce CrossCafe original s.r.o. Teoretická část práce se zabývá marketingovou komunikací a komunikačním plánováním. V praktické části je sestavena SWOT analýza společnosti CrossCafe na základě veřejně dostupných informací, vlastního pozorování, konkurenční analýzy a výsledků vlastního on-line dotazníkového šetření mezi současnými zákazníky. Následně jsou s přihlédnutím k výsledkům SWOT analýzy navrženy možná vylepšení marketingové komunikace společnosti CrossCafe.
Klíčová slova: komunikační mix; marketingová komunikace; CrossCafe; komunikační plánování
Název práce: Communications Strategy of the Company CrossCafe original s.r.o
Autor(ka) práce: Mukenšnablová, Petra
Vedoucí práce: Olšanová, Květa
Oponenti práce: Halík, Jaroslav
The objective of this bachelor thesis is to analyse the current marketing communications of the largest Czech coffee chain CrossCafe original s.r.o. The theoretical part of the thesis deals with marketing communications and communication planning. In the practical part, SWOT analysis is carried out on the basis of information accessible to the public, authors own observation, analysis of competition and the outcomes of a survey among current customers conducted in form of on-line questionnaires. Consequently, regarding the results of the SWOT analysis, possible improvements in the marketing communications of CrossCafe are suggested.
Klíčová slova: CrossCafe; marketing communications mix; communication planning; marketing communications

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů