Analýza a návrh marketingové komunikace pro vybranou cateringovou firmu

Název práce: Analýza a návrh marketingové komunikace pro vybranou cateringovou firmu
Autor(ka) práce: Miklošin, Ondřej
Vedoucí práce: Oberhel, Martin
Oponenti práce: Gunina, Daria
Cílem této bakalářské práce je provést analýzu marketingové komunikace společnosti White Circus catering a poté navrhnout potenciální komunikační aktivity pro tuto společnost. V teoretické části budou definovány základní pojmy týkající se marketingového mixu se zaměřením na komunikační mix včetně moderních marketingových trendů. Praktická část bude věnována společnosti White Circus, která je součástí společnosti Ambiente, bude provedena analýza konkurence této firmy a na základě hloubkového rozhovoru s marketingovým ředitelem bude analyzována marketingová komunikace, a nakonec bude proveden návrh nových komunikačních možností pro tuto společnost, které by mohla využít ve své budoucí marketingové komunikaci.
Klíčová slova: White Circus; Ambiente; Marketing; Komunikační mix; Marketingová komunikace
Název práce: Analysis and Draft of the Marketing Strategy for selected Catering Firm
Autor(ka) práce: Miklošin, Ondřej
Vedoucí práce: Oberhel, Martin
Oponenti práce: Gunina, Daria
The aim of this bachelor thesis is to analyze the existing marketing communications of the White Circus catering company and to propose further potential communication activities for this company. The theoretical part of the thesis defines the basic concepts of marketing mix, focusing on the promotional mix and including modern marketing trends. The practical part of the thesis is dedicated to the White Circus catering company, a branch of the Ambiente catering company. First, a competition analysis of the White Circus company is carried out and its current marketing communications analyzed based on an in-depth interview with the White Circus marketing director. Based on the findings, the thesis then proposes innovative communication strategies for improved marketing communications of the White Circus catering company in the future.
Klíčová slova: Marketing Communications; Ambiente; Marketing; Promotional Mix; White Circus

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta managementu