Uplatnění time managementu na konkrétní manažerský subjekt

Název práce: Uplatnění time managementu na konkrétní manažerský subjekt
Autor(ka) práce: Horešovská, Karolína
Vedoucí práce: Tužová, Julie
Oponenti práce: Řepová, Helena
Time management jako nástroj pro manažery při plánování a organizování pracovních činností se zaměřením na efektivitu práce a produktivitu. Cílem teoretické části bakalářské práce je definování a identifikování metod time managementu, kam patří stanovení cílů, jejich rozdělení podle priorit, ovlivnění time managementu manažerů jejich biologickými předpoklady, uplatnění základních principů a nástrojů time managementu v praxi. V praktické části jsem použila metody z teoretické části při pozorování a zkoumání dvou manažerských subjektů. Na závěr praktické části jsem zhodnotila osobní time management zkoumaných manažerů, navrhla zlepšení a vyhodnotila mnou stanovené hypotézy.
Klíčová slova: metody plánování času; manažer; cíle a priority; Time management
Název práce: The Application of Time Management on Specific Management Entity
Autor(ka) práce: Horešovská, Karolína
Vedoucí práce: Tužová, Julie
Oponenti práce: Řepová, Helena
Time management is a tool for managers during planning and organizing of the work activities with the focus on the effectivity in work and productivity. The objective of the theoretical part of this bachelor thesis is defined and identified by the methods of time management, including the goals, their separation according to the priorities, the affection of manager´s time management by their biological qualification, the application of the basic principles and tools of time management in practice. In practical part I used methods from the theoretical part for observing and research of two manager subjects. In the conclusion of the practical part I assessed the personal time management of researched managers. And also I proposed the improvements and evaluated the hypotheses specified by myself.
Klíčová slova: The methods of planning time; Manager; Time management; The objetives and priorities

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta managementu