Podnikatelský plán v oblasti fitness

Název práce: Podnikatelský plán v oblasti fitness
Autor(ka) práce: Benáková, Denisa
Vedoucí práce: Olšanová, Květa
Oponenti práce: Andera, Michal
Cílem této diplomové práce je zpracovat podnikatelský plán fitness centra a posouzení jeho realizovatelnosti na základě konkurenčního a ekonomického hlediska. Práce je rozdělena na část teoretickou, která seznamuje čtenáře se základními pojmy v oblasti podnikání, významem malých a středních podniků v ČR, zakladatelským rozpočtem, možnými zdroji financování a strukturou podnikatelského plánu. Praktická část se v úvodu zabývá dotazníkovým šetřením, které slouží jako podklad pro vypracování podnikatelského plánu, který je následně sestaven dle příslušné struktury. V závěru práce dochází ke zhodnocení dané investice autorem.
Klíčová slova: fitness centrum; projekt; podnikatelský plán; podnik
Název práce: A Business Plan of a Fitness Center
Autor(ka) práce: Benáková, Denisa
Vedoucí práce: Olšanová, Květa
Oponenti práce: Andera, Michal
The aim of the master thesis is to prepare a business plan of a fitness centre and to assess its feasibility based on market competition and profitability. The thesis is divided into two parts: theoretical and practical. The theoretical part intoduces basic terms in the field of business, the importance of small and medium-sized enterprises in the Czech Republic, the founding budget, possible sources of funding and the structure of a business plan. The practical part is grounded on a survey constituting a foundation for the business plan, which is further developed according to the presented structure. In the end, the author discusses the rate of return.
Klíčová slova: project; enterprise; fitness center; Business plan

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů