Účinnost marketingové komunikace firmy BLAŽEK PRAHA a.s

Autor(ka) práce: Balášová, Michaela
Vedoucí práce: Nový, Ivan
Oponenti práce: Khelerová, Vladimíra
Bakalářská práce (Účinnost marketingové komunikace firmy BLAŽEK PRAHA a.s.) se zabývá marketingovou komunikací společnosti a zjištěním její účinnosti, která byla ověřena pomocí dotazníkového šetření a následným vyhodnocením. Práce je rozdělena do 5 kapitol, na teoretickou část, praktickou část, závěr, použitou literaturu a přílohy. Teoretická část se skládá z 5 hlavních kapitol a praktická ze 4 a dále se dělí na několik podkapitol. V teoretické části jsou přiblíženy základní pojmy týkající se tématu, jako je marketing, marketingová komunikace, marketingové strategie, public relations a značka. V praktické části je nejprve společnost BLAŽEK PRAHA a.s. představena, dále je popsáno její zaměření, marketingová komunikace, a nakonec je ukázáno provedení empirického výzkumu, pomocí kterého jsem zjišťovala, jak je značka zákazníky vnímána. Cílem práce je zjistit, jakými způsoby společnost BLAŽEK PRAHA a.s. se svými zákazníky komunikuje a jak jsou tyto metody účinné.
Klíčová slova: módní značka; marketingová komunikace; BLAŽEK PRAHA a.s.
Název práce: Effectiveness of marketing communications of BLAŽEK PRAHA a.s
Autor(ka) práce: Balášová, Michaela
Vedoucí práce: Nový, Ivan
Oponenti práce: Khelerová, Vladimíra
This bachelor thesis (Effectiveness of marketing communications of BLAŽEK PRAHA a.s.) focuses on marketing communication of the company and determining its effectiveness, which was verified by means of questionnaire survey and its evaluation. The thesis is divided into 5 chapters, the theoretical part, the practical part, the conclusion, the used literature and attachments. The theoretical part is divided into 5 main chapters and the practical one into 4 chapters and into several subchapters. In the theoretical part are introduced the basic concepts related to the topic, such as marketing, marketing communication, marketing strategy, public relations and brand. In the practical part is first the company BLAŽEK PRAHA a.s. introduced, its focus, described its marketing communication, and in the end is shown the emplementation of empirical research, by which I found out how customers perceive the brand. The aim of the thesis is to find out how the company BLAŽEK PRAHA a.s. communicate with their customers and how these methods are effective.
Klíčová slova: BLAŽEK PRAHA a.s.; marketing communications; fashion brand

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra manažerské psychologie a sociologie

Datum zadání práce: 13. 2. 2017