Analýza vzdělávacích potřeb v bankovním sektoru

Název práce: Analýza vzdelávacích potrieb v bankovom sektore
Jazyk práce: Slovensky
Bakalárska práca je sústredená na analýzu vzdelávania v konkrétnej banke. Cieľom záverečnej práce je analýza vzdelávania a rozvoja, spojená so zistením spokojnosti a využiteľnosti školenej témy v praxi. Výskum prebiehal formou dotazníka, zaslaného zamestnancom zúčastneným na vybranom školení. Skúmané sú jednotlivé časti kurzu, ktoré predstavujú významné kroky v dosiahnutí celkového hodnotenia školenia. Na základe zistených teoretických informácií, ale aj výsledkov z výskumu je vyhodnotený systém vzdelávania, ktorý môže bližšie poslúžiť k prípadnému zlepšeniu v oblasti rozvoja a vzdelávania v banke.
Klíčová slova: Školenie; Ľudské zdroje; Vzdelávanie a rozvoj; Motivácia; Odmeňovanie
Název práce: Analýza vzdělávacích potřeb v bankovním sektoru
Jazyk práce: Slovensky
Bakalářská práce je soustředěna na analýzu vzdělávaní v konkrétní bance. Cílem závěrečné práce je analýza vzdělávaní a rozvoje spojená se zjištěním spokojenosti a využitelnosti školícího tématu v praxi. Výzkum probíhal formou dotazníku, zaslaného zaměstnancům zúčastněným na vybraném školení. Zkoumané jsou jednotlivé časti kurzu, které představují významné kroky v dosažení celkového hodnocení školení. Na základě zjištěných teoretických informací a výsledků z výzkumu je zpracováno hodnocení systému vzdělávaní, které může posloužit k případnému zlepšení v oblasti rozvoje a vzdělávaní v bance.
Klíčová slova: Lidské zdroje; Odměňování; Školení; Vzdělávaní a rozvoj; Motivace
Název práce: Analysis of training needs in the banking sector
Jazyk práce: Slovensky
The bachelor thesis is focused on the analysis of training in a particular bank. The aim of the final thesis is the analysis of training and development, combined with the finding of satisfaction and usability of the trained topic in practice. The survey was realized using a questionnaire. The questionnaire has been sent to the employees participating in the selected training. The point of interest are the individual parts of the course, which represent important steps in achieving the overall assessment of the training. The system of education is evaluated on the basis of the theoretical information as well as the results of the research. These results can be used to improve the system of training and development in the bank, where research was made of.
Klíčová slova: Remuneration; Human resources; Moivation; Education and development; Training

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta managementu