Nabídka vybrané cestovní kanceláře

Název práce: Nabídka vybrané cestovní kanceláře
Autor(ka) práce: Stefjuk, Julija
Vedoucí práce: Petrů, Zdenka
Oponenti práce: Kvítková, Zuzana
Cílem bakalářské práce je analýza nabídky vybrané cestovní kanceláře. Konkrétně byla pro tento účel zvolena cestovní kancelář Neckermann. Práce je rozdělena do tři kapitol. V první kapitole jsou vysvětlené základní teoretické pojmy jako cestovní kancelář, cestovní agentura, nabídka cestovní kanceláře a zájezd. Druhá kapitola je věnovaná stručné nabídce cestovní kanceláře. Velký důraz je kladen na analýzu jednoho z hlavních produktů a to dynamického balíčku. Součástí analýzy je jeho charakteristika, předpoklady tvorby, výhody a nevýhody. Na závěr je dynamický balíček zhodnocený pomocí SWOT analýzy. V poslední kapitole této bakalářské práce je zdůrazněn rozdíl mezi klasickým a dynamickým balíčkem.
Klíčová slova: analýza; cestovní kancelář; dynamický baliček ; zájezd; produkt
Název práce: The offer of a chosen travel anegncy
Autor(ka) práce: Stefjuk, Julija
Vedoucí práce: Petrů, Zdenka
Oponenti práce: Kvítková, Zuzana
The aim of bachelor thesis is to analyze the offer of the travel agency. Specifically, for this purpose the travel agency Neckermann was selected. The thesis is divided into three main chapters. In the first chapter, it is defined the basic theoretical terms such as travel agency, a travel agent, an offer of travel agency and a holiday package. The second chapter is dedicated to a brief offer of a travel agency. The great emphasis is laid on analysis one of the main products dynamic packaging. The analysis includes characteristic of dynamic packaging, assumptions of creating dynamic packaging, advantages and disadvantages. In conclusion, the dynamic packaging is evaluated using the SWOT analysis. In the last chapter, it is emphasized the difference between classic and dynamic packaging offers of travel agency and holiday package.
Klíčová slova: holiday package ; analysis; travel agency; dynamic packaging; product

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Cestovní ruch a regionální rozvoj
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra cestovního ruchu