Tvorba zájezdu do rakouské spolkové země Korutany

Název práce: Tvorba zájezdu do rakouské spolkové země Korutany
Autor(ka) práce: Kozderová, Karolína
Vedoucí práce: Petrů, Zdenka
Oponenti práce: Kalábová, Markéta
Cílem této bakalářské práce je tvorba jedinečného incentivního zájezdu do Rakouska, dle poptávky klienta. Tím je nejmenovaná celosvětově uznávaná pojišťovna, která si přeje pro své smluvní partnery vytvořit zájezd na míru. Zájezd je vytvářen dle zavedených postupů cestovní kanceláře Traveller. Nejdříve jsou konzultovány veškeré požadavky na zájezd a charakterizována skupina, pro kterou je zájezd určen. Podle těchto informací je vyhledána vhodná lokalita a poté ubytování. Dále lze v práci najít tipy na výlety v okolí a návrh programu pro skupinu s částečným itinerářem. Zahrnuta je i stručná kalkulace zájezdu. Vytvořený zájezd je porovnán s nabídkami konkurenčních cestovních kanceláří. Přínosem této bakalářské práce je vytvoření speciálního incentivního zájezdu s kompletním programem pro pojišťovací agenty nejmenované společnosti do velice oblíbené turistické oblasti.
Klíčová slova: pojišťovací agent; CK Traveller; Bad Kleinkirchheim; Korutany; cestovní ruch; delegát; průvodce; incentivní zájezd; Rakousko
Název práce: The creation of a holiday package to the Austrian state Carinthia
Autor(ka) práce: Kozderová, Karolína
Vedoucí práce: Petrů, Zdenka
Oponenti práce: Kalábová, Markéta
The aim of this thesis is to create a unique incentive trip to Austria, according to the demand of the client. It is well-known insurance company which wishes to create a holiday package for their agents. It is made according to the technique of the travel agent Traveller. First, all the requirements are consulted and the group of the clients is characterized. Then the destination and accommodation facility are chosen. Also the optional tours in the surrounding area and the programme for the group with partial itinerary are included. After that the calculation is accomplished. In the last chapter, this tour is compared with the competitors in the market. The benefit of this work is to create a special incentive trip with a complete program for insurance agents into a very popular tourist area.
Klíčová slova: insurance agent; Bad Kleinkirchheim; Carinthia; Austria; tour leader; guide; tour; holiday package; Traveller; tourism

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Cestovní ruch a regionální rozvoj
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra cestovního ruchu