Komunikační strategie neziskové organizace

Název práce: Komunikační strategie neziskové organizace
Autor(ka) práce: Kopečková, Lucie
Vedoucí práce: Musil, Martin
Oponenti práce: Kincl, Tomáš
Cílem diplomové práce je vytvořit ucelený projekt komunikační strategie konkrétní ne-ziskové organizace. Projekt je vytvořen na základě zpracování teoretických znalostí z oblasti marketingu neziskového sektoru, důkladné analýzy komunikačních aktivit zvo-leného centra a vyhodnocení výsledků výzkumného šetření. V závěrečné části práce je vyhotoven projekt návrhu zvýšení povědomí o zvolené firmě. Výsledky výzkumu mo-hou organizaci pomoci zviditelnit své činnosti v očích veřejnosti, zvýšit konkurence-schopnost v regionu, rozhodnout o dalších krocích v komunikační oblasti či případně omezit neúčinné nástroje marketingové komunikace.
Klíčová slova: nezisková organizace; komunikační strategie; mateřské centrum
Název práce: Personnel Management in Public Administration
Autor(ka) práce: Kopečková, Lucie
Vedoucí práce: Musil, Martin
Oponenti práce: Kincl, Tomáš
Human resources are irreplaceable and key factors in each organization, and it is very important not to forgive them. The work deals with one of the most important personnel activities, which is the selection of employees and its course. In this case, this is a selection of employees from the territorial self-government, closely linked to the The law on local government officials. In my thesis entitled Selection of Employees of territorial self-governing units I will focus on the evaluation of the selection process of employees of the ÚSC at the Municipal Office in Český Krumlov with the help of comparison of tenders for positions of official and chief officer, governance, managed interview and questionnaire survey.
Klíčová slova: territorial self-governing unit; civil servant; employee selection process; selection committee; The law on local government officials

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta managementu