Analýza a návrh marketingové komunikace Košík.cz

Název práce: Analýza a návrh marketingové komunikace Košík.cz
Autor(ka) práce: Krupka, Radim
Vedoucí práce: Vávra, Oldřich
Oponenti práce: Ryšánek, Jan
Diplomová práce se zabývá problematikou marketingové komunikace. V teoretické části jsou nejprve nastíněna východiska práce, definovány základní pojmy z oblasti marketingu a marketingové nástroje se zaměřením na marketingovou komunikaci a oblast e-commerce. V praktické části jsou veškeré analýzy obsažené v části teoretické aplikovány na online obchod s potravinami Košík.cz. Nejprve byla provedena situační analýza, analýza marketingového mixu a SWOT analýza, podrobně je analyzována současná marketingová komunikace a na základě zjištění z jednotlivých analýz a dotazníkového šetření je zpracován návrh marketingové komunikace dle frameworku STDC, představeného v části teoretické.
Klíčová slova: komunikační mix; marketingová komunikace; e-commerce; online potraviny; STDC framework
Název práce: Analysis and proposal of marketing communication Košík.cz
Autor(ka) práce: Krupka, Radim
Vedoucí práce: Vávra, Oldřich
Oponenti práce: Ryšánek, Jan
This Masters thesis deals with the topic of marketing communication. The first part of this thesis is devoted to the theory of marketing, marketing tools, marketing and promotion mix, marketing communication, e-commerce and STDC framework. In the following part of thesis are used the tools and analysis described in the theoretical part and applied on online grocery store Košík.cz. At first there is the application of situation analysis, then application of analysis of marketing mix, current marketing communication analysis and application of SWOT analysis. All points recognized in previous analysis are reconsidered and confirmed through survey and used in proposal of marketing communication based on marketing framework STDC.
Klíčová slova: Online grocery; promotion mix; marketing communication; e-commerce; STDC framework

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra marketingu