Analýza marketingových komunikací a image společnosti Ferrino na českém trhu

Název práce: Analýza marketingových komunikací a image společnosti Ferrino na českém trhu
Autor(ka) práce: Cichý, Jiří
Vedoucí práce: Postler, Milan
Oponenti práce: Nýdrle, Pavla
Diplomová práce se zabývá analýzou image značky výrobce outdoorového vybavení. V teoretické části jsou vymezeny základní pojmy z oblasti marketingu: značka, firemní identita, image značky marketingové a komerční komunikace a v neposlední řadě marketingový mix. Praktická část se zabývá analýzou současné image společnosti Ferrino na českém trhu z pohledu stávajících zákazníků. Kromě analýzy image značky práce dále obsahuje zhodnocení současných marketingových aktivit firmy v online prostředí. Cílem práce je zjistit, jakým způsobem na značku nahlíží cílová skupina společnosti. Druhým cílem této diplomové práce je zhodnocení efektivity a účinnosti stávajících online činností a navržení případných doporučení do budoucnosti.
Klíčová slova: mediální strategie; marketingové komunikace; komerční komunikace; UX analýza; SNS strategie; značka; image
Název práce: Analysis of the marketing communications and image of Ferrino company on the Czech market
Autor(ka) práce: Cichý, Jiří
Vedoucí práce: Postler, Milan
Oponenti práce: Nýdrle, Pavla
This diploma thesis deals with the brand image analysis of outdoor equipment manufacturer. Theoretical part offers explanation of marketing fundamental terms: brand, corporate identity, brand image, marketing & commercial communications and marketing mix. Practical part deals with the analysis of Ferrino's current brand image on the Czech market from the perspective of its prevailing customers. Besides the brand image analysis, the diploma thesis contains assessment of company's contemporary marketing activities in the digital world. The objective of the thesis is to ascertain the manner of how company's target group views the brand image. Furthermore, secondary objective focuses on assessment of efficiency of current online activities implemented by Ferrino and proposal of potential recommendations for future.
Klíčová slova: UX analysis; SNS strategy; brand; image; commercial communications; media strategy; marketing communications

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací