Hodnocení finanční strategie KASKO spol. s r.o

Název práce: Hodnocení finanční strategie KASKO spol. s r.o
Autor(ka) práce: Pěničková, Veronika
Vedoucí práce: Štamfestová, Petra
Oponenti práce: Dytrych, Martin
Cílem této bakalářské práce je komplexní zhodnocení finanční strategie společnosti KASKO spol. s r.o. v letech 2011 - 2015. Práce se dělí do dvou hlavních částí. V první části, části teoretické, jsou definovány obecné postupy a metody pro hodnocení finančního situace podniku. Druhá část práce, část praktická, obsahuje konkrétní výpočty absolutních a poměrových ukazatelů, Du Pont analýzu, srovnání s odvětvím a bankrotní a bonitní model. Závěr práce slouží jako shrnutí výsledků celé práce.
Klíčová slova: finanční situace; KASKO spol. s r.o.; poměrové ukazatele; rentabilita vlastního kapitálu
Název práce: The Elaboration of Financial Strategy in KASKO spol. s r.o. Company
Autor(ka) práce: Pěničková, Veronika
Vedoucí práce: Štamfestová, Petra
Oponenti práce: Dytrych, Martin
The aim of this Bachelor´s Thesis is a complex elaboration of financial strategy in KASKO spol. s r.o. company in years 2011 - 2015. The Bachelor´s Thesis consist of two main parts. In the first part, the theoretical part, there are defined the general procedures and methods for evaluation of financial position of the company. The second part, the practical part, contains the analysis of absolute ratios and financial ratios, Du Pont analysis, comparison with a branch and bankruptcy and creditworthy model. The conclusion presents the summarization of the results of the whole thesis.
Klíčová slova: KASKO spol. s r.o.; Financial Rations; Return on Equity; Financial Position

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra strategie