Marketingová komunikácia technologických konferencií

Název práce: Marketingová komunikácia technologických konferencií
Jazyk práce: Slovensky
Bakalárska práca je zameraná na marketingovú komunikáciu technologických konferencií. Cieľom je vybrať a zhodnotiť vhodnosť nástrojov komunikačného mixu využitých pri propagácii technologickej konferencie. V teoretickej časti sú definované pojmy event marketing a event, marketingová komunikácia a komunikačný mix konkrétne aplikované na eventy. Praktická časť je zameraná na špecifickú technologickú konferenciu a na analýzu nástrojov marketingovej komunikácie tejto konferencie. Výstupom sú odporúčania organizátorom konferencie k jednotlivým nástrojom komunikačného mixu využiteľných v ďalších ročníkoch.
Klíčová slova: event marketing; marketingová komunikácia; marketing; konferencie
Název práce: Marketingová komunikácia technologických konferencií
Jazyk práce: Slovensky
Klíčová slova: marketing; marketingová komunikácia; konferencie; event marketing
Název práce: Marketing Communication of Technological Conferences
Jazyk práce: Slovensky
This bachelor thesis is focused on marketing communication of technological conferences. The goal is to choose and evaluate the suitability of the tools for communication mix used by propagation of a technological conference. In the theoretical part the terms like event marketing and event, marketing communication and communication mix specifically applied on the events are defined. Practical part is focused on a specific technological conference and also on the analysis of the marketing communication tools used in this conference. The outcome is the recommendation for the specific tools of the communication mix useable in the next years for the organizers of the conference.
Klíčová slova: event marketing; marketing communication; marketing; conferences

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra marketingu