POSTOJE SPOTŘEBITELŮ K REKLAMĚ V KINĚ

Autor(ka) práce: Hnátková, Diana
Vedoucí práce: Zamazalová, Marcela
Oponenti práce: Gollerová, Kateřina
Tématem bakalářské práce je zjištění postojů českých spotřebitelů k reklamě v kině. Cílem práce je stanovit postoje Čechů k reklamě v kině na základě kvantitativního výzkumu, konkrétně dotazníku, prováděného v místě promítání filmu. Práce je rozdělena na tři hlavní části, teoretickou, metodologickou a praktickou. Teorie se zaměřuje na reklamu obecně, reklamu v kině a definování postoje jako pojmu. V metodologii je popsán marketingový výzkum a způsob sběru dat jak primárních tak sekundárních. Praktická část je věnována analýze nasbíraných informací, porovnání dat sekundárních a primárních a finálnímu vyhodnocení výzkumu.
Klíčová slova: reklama; kinoreklama; kino; postoj
Název práce: ATTITUDES OF CONSUMERS TOWARDS CINEMA ADVERTISING
Autor(ka) práce: Hnátková, Diana
Vedoucí práce: Zamazalová, Marcela
Oponenti práce: Gollerová, Kateřina
The topic of the Bachelors Thesis is the determination of the attitudes of Czech consumers towards cinema advertising. The aim of the thesis is to determine the attitudes of Czech consumers towards cinema advertising based on quantitative research, specifically on questionnaire that is taken at the place where films are screened. The thesis is divided into three main parts, theoretical, methodological and practical. The theory is focused on the advertising in general, cinema advertising and the definition of the term attitude. The methodology describes marketing research and methods of collecting both primary and secondary data. The practical part of the thesis is devoted to the analysis of the collected information, comparison of the secondary and primary data and to the final evaluation of the research.
Klíčová slova: cinema advertising; cinema; attitude; advertisement

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra marketingu