Finanční analýza společnosti FINIDR, s.r.o

Autor(ka) práce: Bittnerová, Agnieszka
Vedoucí práce: Staňková, Anna
Oponenti práce: Bartnicki, Adam
Bakalářská práce je koncipována do dvou částí. První z nich je zaměřena na teoretické vysvětlení finanční analýzy. Informuje čtenáře o obvyklých používaných metodách. Popisuje také jednotlivé ukazatele, aby uživatel pochopil jejich význam. V druhé části (praktické) jsou zmíněné poznatky aplikovány na konkrétní data z účetních závěrek. Součástí je také charakteristika zvolené firmy a její filosofie. Z konečných výsledků jsou pak vyvozeny závěry, které figurují na grafech či tabulkách. Na konci práce je shrnut celkový průběh finanční analýzy společnosti. Má zde také místo vyhodnocení se závěrečnými výsledky a posouzením celkového zdraví firmy.
Klíčová slova: analýza poměrových ukazatelů; bankrotní a bonitní modely; horizontální a vertikální analýza; finanční analýza; charakteristika firmy; FINIDR, s.r.o.
Název práce: Financial analysis of the FINIDR, s. r. o
Autor(ka) práce: Bittnerová, Agnieszka
Vedoucí práce: Staňková, Anna
Oponenti práce: Bartnicki, Adam
The Bachelor thesis consists of two parts. The first part is focused on theoretical explanation of financial analysis. It informs readers about commonly used methods. It describes individual indicators, so that user can understand its meaning. In the second part (practical) is declared knowledge applied on the real data from financial statements. A description and philosophy of the selected company is part of this section too. From ending findings are deducted conclusions which are demonstrated on graphs and in charts. Last of all is summarized process of the financial analysis. There is also place for evaluation of final results and assessment about its financial health.
Klíčová slova: bankruptcy and creditworthy models; financial analysis; FINIDR, s.r.o.; horizontal and vertical analysis; analysis of financial ratios; profile of the company

Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra financí a oceňování podniku

Datum zadání práce: 27. 1. 2017