Systém vzdělávání zaměstnanců ve společnosti Moore Stephens

Autor(ka) práce: Wolfová, Aneta
Vedoucí práce: Palíšková, Marcela
Oponenti práce: Hrbáčková, Daniela
Bakalářská práce se věnuje problematice podnikového vzdělávání. V první části práce jsou shrnuty teoretická východiska týkající se této problematiky, získané z odborné literatury. V druhé části je představena vybraná společnost a její současné podnikové vzdělávání, které je následně zkoumané pomocí dotazníkového šetření. Cílem práce je zhodnocení současného podnikového vzdělávání, určení jeho silných a slabých stránek. Na základě výsledků je vypracováno doporučení, které by mělo vést ke zlepšení současného systému.
Klíčová slova: systematické vzdělávání; metody vzdělávání; dotazníkové šetření; vzdělávání zaměstnanců
Název práce: Education system of employees in the company Moore Stephens
Autor(ka) práce: Wolfová, Aneta
Vedoucí práce: Palíšková, Marcela
Oponenti práce: Hrbáčková, Daniela
The Bachelor´s thesis deals with the issue of education of employees in the company. The first part summarizes theoretical knowledge gained from professional literature. The second part introduces the particular organization and the current education system, which is analyzed by a survey. The aim of this thesis is to evaluate the current education system, identifying its strenghts and weaknesses. Based on the results, a recommendation is made. The recommendation should improve the current system of education.
Klíčová slova: education of employees; methods of education; survey; education system

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra personalistiky