Komparace péče o zaměstnance v oblasti služeb a výroby

Název práce: Komparace péče o zaměstnance v oblasti služeb a výroby
Autor(ka) práce: Příhodová, Daniela
Vedoucí práce: Němec, Otakar
Oponenti práce: Súkopová, Jana
Cílem bakalářské práce je porovnání péče o zaměstnance v oblasti služeb a výroby. Zastupující podnik v oblasti služeb je Aquapalace Hotel Prague. Čtyřhvězdičkový hotel nedaleko Prahy. V oblasti výroby Škoda Electric a.s. Podnik zabývající se výrobou trolejbusů a elektrických komponent pro vlakové a příměstské dopravní prostředky, sídlíci v Plzni. Teoretická část je věnována pracovním podmínkám, rozvoji a vzdělávání zaměstnanců, odměňování a benefitům. Na základě rozhovorů se zástupci Aquapalace Hotel Prague a Škoda Electric a.s. v praktické části uvádím, jaké jsou pracovní podmínky v daných podnicích, jak probíhá vzdělávání a odměňování zaměstnanců v reálné praxi a jaké benefity tyto podniky nabízí.
Klíčová slova: Péče o zaměstnance; Aquapalace Hotel Prague; Škoda Electric a.s.
Název práce: Comparation of care of employees in the field of services and manufacturing
Autor(ka) práce: Příhodová, Daniela
Vedoucí práce: Němec, Otakar
Oponenti práce: Súkopová, Jana
The aim of the bachelor thesis is to compare the care of employees in the field of services and manufacturing. As a representative of the service providers is chosen Aquapalace Hotel Prague. Four-star hotel near Prague. In the field of manufacturing is chosen Skoda Electric a.s.. A company involved in the production of trolleybuses and electric components for train and suburban vehicles based in Pilsen. The theoretical part is dedicated to working conditions, development and training of employees, remuneration and benefits. Based on interviews with representatives of Aquapalace Hotel Prague and Skoda Electric a.s. I describe in the practical part, what are the working conditions in the given enterprises, how the training and rewarding of employees are in real practice and what benefits employers offer.
Klíčová slova: Skoda Electric a.s.; Care of employees; Aquapalace Hotel Prague

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská