Faktory konkurenceschopnosti slevového portálu

Název práce: Faktory konkurenceschopnosti slevového portálu
Autor(ka) práce: Hartigová, Dominika
Vedoucí práce: Habrmanová, Blanka
Oponenti práce: Müllerová, Jana
Cílem bakalářské práce je analýza současného stavu slevového portálu Pepa.cz v oblastech marketingu, řízení vztahů se zákazníky, personálního řízení, a také návrhy a opatření k zajištění prosperity podniku. V teoretické části jsou popsány a vymezeny základní definice zmíněných oblastí řízení. Část praktická se věnuje analýze jednotlivých oblastí řízení podniku, přičemž výsledkem analýzy jsou uvedeny návrhy a opatření, která povedou ke zvýšení jeho konkurenceschopnosti.
Klíčová slova: Konkurenceschopnost; MSP; marketing; řízení lidských zdrojů; obchodní model podniku; řízení vztahů se zákazníky
Název práce: Factors of competitiveness of flash sales
Autor(ka) práce: Hartigová, Dominika
Vedoucí práce: Habrmanová, Blanka
Oponenti práce: Müllerová, Jana
The goal of this bachelor thesis is to analyze the actual condition of a discounting portal Pepa.cz in the fields of marketing, customer relationship management, human resources and also some layout and measures to ensure the prosperity of the bussiness. In the theoretical part of this work the basic definitions are explored through description of the control areas. The practical part is devoted to the analysis of individual areas of management, where the results of the analysis are presented as proposals and measures, which lead to increase the competitiveness.
Klíčová slova: Competitiveness; SME; marketing; human resource management; business model; customer relationship management

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra podnikání