Podnikatelský plán společnosti zabývající se hydrografickým potiskem předmětů

Název práce: Podnikatelský plán společnosti zabývající se hydrografickým potiskem předmětů
Autor(ka) práce: Dubanský, Vladimír
Vedoucí práce: Špička, Jindřich
Oponenti práce: Mikan, Pavel
Předmětem této bakalářské práce je zpracování podnikatelského plánu pro společnost, která se zabývá hydrografickým potiskem předmětů. V teoretické části jsou charakterizovány pojmy podnikání, podnikatele a právní formy podnikání. Dále se teoretická část zabývá podnikatelským plánem, především jeho strukturou. V praktické části jsou poznatky z teoretické části aplikovány na sestavení konkrétního podnikatelského plánu. Praktická část obsahuje popis podniku, strategickou analýzu, marketingový a finanční plán podniku. Závěr shrnuje předpoklady úspěšnosti projektu, rizika projektu a doporučení pro podnikatele.
Klíčová slova: finanční plán; hydrografický potisk; marketingový plán; podnikání; SWOT analýza; podnikatelský plán
Název práce: The business plan concerning with hydrographical printing of things
Autor(ka) práce: Dubanský, Vladimír
Vedoucí práce: Špička, Jindřich
Oponenti práce: Mikan, Pavel
The main aim of this Bachelor Thesis is the preparation of business plan for the company dealing with hydrographical printing of any stuff and items. The theoretical part of the Thesis characterizes key concepts as the entrepreneurship, entrepreneur and legal forms of business. As a follow-up to this theoretical part the Thesis focuses on the business plan, primarily its structure. The practical part of the Thesis applies the theoretical knowledges and skills into the arrangement of particular business plan. The practical part contains company description, strategic analysis, marketing and financial plan of the company. The Thesis concludes assumptions for success of such project, prospective risk of the project and recommendation for entrepreneurs.
Klíčová slova: entrepreneurship; financial plan; business plan; hydrographical printing; marketing plan; SWOT analysis

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra strategie