Zlepšení řízení podniku v tržní ekonomice

Název práce: Sovershenstvovanie upravleniya predpriyatiem v usloviyah rynka
Jazyk práce: Русский
Predmetom issledovaniya bakalavrskoj raboty yavlyaetsya process sovershenstvovaniya upravleniya predpriyatiem v usloviyah rynka na primere PAO Aeroflot. Celyu raboty yavlyaetsya analiz processa sovershenstvovaniya upravleniya predpriyatiem v usloviyah rynka na primere PAO Aeroflot. PAO Aeroflot - krupnejshaya aviakompaniya Rossii. YAvlyaetsya odnoj iz starejshih aviakompanij v mire, nachinaya svoyu istoriyu s 1923 goda. Bakalavrskaya rabota razdelena na tri glavy. V pervoj glave opisany osnovnye teoretiko-pravovye aspekty upravleniya predpriyatiem v usloviyah rynka. Vtoraya glava posvyashchena analizu sistemy upravleniya PAO Aeroflot. Tret'ya glava neset v sebe informaciyu po sovershenstvovaniyu strategii upravleniya PAO Aeroflot.
Klíčová slova: Sovershenstvovanie strategii upravleniya; PAO Aeroflot; Sovershenstvovanie upravleniya predpriyatiem v usloviyah rynka
Název práce: Zlepšení řízení podniku v tržní ekonomice
Jazyk práce: Русский
Předmětem studia bakalářské práce je proces zlepšení řízení podniku v tržním podmínkám na příkladu PJSC Aeroflot. Účel práce je analyzovat proces zlepšení řízení podniku v tržním podmínkám na příkladu PJSC Aeroflot. PJSC Aeroflot - největší leteckou společností v Rusku. Je to jeden z nejstarších leteckých společností na světě, z jeho historie až 1923.Bakalářská práce je rozdělena do tří kapitol. První kapitola popisuje hlavní teoretické a právní aspekty řízení podniku v tržních podmínkách. Druhá kapitola je věnována analýze kontrolního systému PJSC Aeroflot. Třetí kapitola obsahuje informace, ke zlepšení strategie managementu PJSC Aeroflot.
Klíčová slova: Zdokonalených strategií řízení; PJSC Aeroflot; Zlepšení řízení podniku v tržních podmínkách
Název práce: Management improvement in enterprise in Market Economy
Jazyk práce: Русский
The subject of the research of bachelor's work are the process of business management improvement in eterprise in market economy on the example of the PJSC Aeroflot. The purpose of the work is to analyse the process of business management improvement in enterprise in market economy on the example of the PJSC Aeroflot and then develop the recommendations for improving the enterprise development strategy. PJSC Aeroflot is the biggest airline company in Russia. It is one of the oldest airlines in the world, starting its history from 1923. Bachelor's work is divided into three parts. The first part describes the main theoretical and legal aspects of business management in market conditions. The second part is devoted to analysis of the business management system of PJSC Aeroflot. The third part carries an information about enhancement of business management in PJSC Aeroflot.
Klíčová slova: Business management improvement in eterprise in market economy; PJSC Aeroflot; Enhancement of business management strategy

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Ekonomika predprijatija i menedžment
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra managementu