Aplikace modelu Národní ceny ČR za CSR ve vybrané organizaci

Autor(ka) práce: Zelinka, Jan
Vedoucí práce: Plášková, Alena
Oponenti práce: Hykš, Ondřej
Cílem této práce je analýza a hodnocení vybrané organizace pro Národní cenu ČR za CSR. V řešení byla vypracována podkladová zpráva společně s managementem. Dále proběhla analýza dle hodnotícího formuláře respektující model Committed to Sustainability a byla sepsána zpětná zpráva, která poskytuje organizace kroky, jež zvýší úroveň pro další budoucí hodnocení v oblasti ekonomické udržitelnosti, životního prostředí a sociální odpovědnosti. Práce je ukončena bodovým vyhodnocením a závěrem.
Klíčová slova: model excelence; životní prostředí; committed to sustainability; národní cena; společenská odpovědnost firem; EFQM; udržitelnost
Název práce: Application of National Award ČR for CSR in selected organization
Autor(ka) práce: Zelinka, Jan
Vedoucí práce: Plášková, Alena
Oponenti práce: Hykš, Ondřej
Purpose of this paper is to analyze and evaluate selected organization for the Czech National Award in CSR. Data report for analyzing was completed in cooperation with management of the organization. Further data analysis was carried out according to the evaluation form, respecting Committed to Sustainability model. It resulted into feedback report, which provides steps of how to improve CSR for future evaluation of economic sustainability, enviromnent and social responsibility. Thesis is finished by point evaluation and overall conclusion.
Klíčová slova: national award; CSR; excellence model; EFQM; environment; sustainability; corporate social responsibility

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra managementu