Přístup CRM v konkrétním bankovním subjektu

Název práce: Přístup CRM v konkrétním bankovním subjektu
Autor(ka) práce: Pirochová, Diana
Vedoucí práce: Koliš, Karel
Oponenti práce: Petr, Rostislav
Bakalářská práce je zaměřená na přístup k zákazníkům a udržování vztahů s nimi ze strany bankovního subjektu. Teoretická část se zabývá vysvětlením pojmu CRM a uvedením několika důvodu, proč tento systém využívat, jaké mohou být přínosy, ale také jaké mohou být bariéry implementace CRM. Dále se orientuje na hodnotu zákazníka a primárně na hodnotu pro zákazníka. Neméně důležitou částí je také spokojenost zákazníka a péče o něj. V praktické části této jsou tyto teoretické znalosti aplikovány na praktický příklad jednoho z bankovních subjektů na českém trhu. Na závěr práce jsou uvedena doporučení pro zlepšení.
Klíčová slova: zákazník; hodnota zákazníka; hodnota pro zákazníka; spokojenost zákazníka; CRM; řízení vztahů se zákazníky; segmentace
Název práce: CRM of the selected bank subject
Autor(ka) práce: Pirochová, Diana
Vedoucí práce: Koliš, Karel
Oponenti práce: Petr, Rostislav
The bachelor thesis deals with customer relationship management of selected bank subject. Theoretical part discusses explanation of the term CRM and several reasons why this system should be used. What benefits can bring implementation of this system and what barriers can be in connection with it. Then is also focused on customer value and value for the customer. This thesis also pays attention to customer satisfaction and customer care. In the practical part are those knowledges applied on one of the bank institution in Czech Republic. Final part includes suggestions for improvement.
Klíčová slova: Customer relationship management; customer; customer value; value for the customer; customer satisfaction; segmentation

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra managementu