Výběr a adaptace pracovníků ve společnosti ZOOT a.s

Název práce: Výběr a adaptace pracovníků ve společnosti ZOOT a.s
Autor(ka) práce: Havlíčková, Michaela
Vedoucí práce: Palíšková, Marcela
Oponenti práce: Šmíd, David
Bakalářská práce se zabývá problematikou výběru a adaptace pracovníků v obchodní společnosti ZOOT.cz. Práce je rozdělena do dvou částí, teoretické a praktické. Teoretická část se zabývá popisem a vysvětlením obecných metod a postupů, které se týkají dané problematiky. Praktická část se věnuje problematice výběru a adaptace pracovníků v této společnosti. Na úvod praktické části je společnost krátce představena a poté jsou popsány metody a procesy, které daná společnost při výběru a adaptaci pracovníků využívá. V praktické části se vychází z rozhovorů s vedoucí výdejny, z rozhovoru s personalistkou z personální agentury INDEX NOSLUŠ, interních materiálů a webových stránek společnosti, ale hlavně z informací, které byly poskytnuty manažerem personálního oddělení společnosti. Cílem práce je celkové zhodnocení systému výběru a adaptace pracovníků v obchodní společnosti ZOOT a.s., přínosem práce je následné navržení řešení pro optimalizaci stávajícího systému.
Klíčová slova: Adaptace; Řízení lidských zdrojů; proces výběru
Název práce: Selection and adaptation of employees in ZOOT a.s
Autor(ka) práce: Havlíčková, Michaela
Vedoucí práce: Palíšková, Marcela