Časové nároky podnikání a studia na vysoké škole

Název práce: Časové nároky podnikání a studia na vysoké škole
Autor(ka) práce: Erler, Adam
Vedoucí práce: Andera, Michal
Oponenti práce: Mareš, Jan
Bakalářská práce Časové nároky na podnikání a studium vysoké školy porovnává tři skupiny studentů vysokých škol a jejich schopnosti řízení času. Srovnává jejich zájem o time management a jeho používání s pomocí jednotlivých nástrojů k řízení času. Dále zkoumá, které faktory studenty nejvíce vyrušují při vykonávání dílčích úkolů a dosahování cílů. V rámci jednotlivých skupin je zjišťováno, zda podnikající studenti musí věnovat více času podnikání než pracující studenti svému zaměstnání. Kdo ze tří kategorií studentů věnuje škole nejvíce času. A jaký celkový vliv mají tyto aktivity na školní průměr a studium samotné.
Klíčová slova: podnikání; time management; studenti; nástroje time managementu
Název práce: The Time Management Requirements For Entrepreneurship And University Studies
Autor(ka) práce: Erler, Adam
Vedoucí práce: Andera, Michal
Oponenti práce: Mareš, Jan
The bachelor Thesis The Time Requirements For Entrepreneurship And University Studies compares three groups of college students and their time management capabilities. It compares their interest in time management and its usage with the help of individual time management tools. It further examines, which factors disturb students the most when performing tasks and achieving goals. Within each group, it is determined whether a self-employed students have to commit more time to entrepreneurial activities than working students to their job. Which of the three categories of students is devoting the most time to school-related activities. And what overall impact these activities have on grades and on the process of studying itself.
Klíčová slova: time management; entrepreneurship; tools of time management; students

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra podnikání