Strategická analýza podniku Termo Děčín a.s

Autor(ka) práce: Vondráček, Jan
Vedoucí práce: Krause, Josef
Oponenti práce: Boukal, Petr
Tato bakalářská práce se zabývá strategickou analýzou podniku Termo Děčín a.s. Bakalářská práce je rozdělena na dvě části (teoretickou a praktickou). V teoretické práci autor vymezuje základní pojmy z uvedené odborné literatury. Praktická část kopíruje teoretickou část, kde autor aplikuje teoretické poznatky v praktické části. Je provedena analýza vnitřního a vnějšího prostředí okolí. Tyto poznatky jsou z analýzy základem pro strategickou analýzu podniku.
Klíčová slova: finanční analýza; SWOT analýza; strategická analýza; realizace strategie; strategické cíle; strategie; vize podniku; mise podniku; Strategické řízení
Název práce: Strategic analysis of company Termo Děčín a.s
Autor(ka) práce: Vondráček, Jan
Vedoucí práce: Krause, Josef
Oponenti práce: Boukal, Petr
This bachelor thesis deals with strategic analysis of the company Termo Děčín a.s. The thesis is divided into two parts (theoretical and practical). The author defines the theoretical part by using the basic concepts from the literature listed. The practical part parallels the theoretical part where the author applies theoretical knowledge in practical part. It is an analysis of the company both internally and externally. These findings are from a financial analysis which provides the basis for a strategic analysis of the company.
Klíčová slova: Strategic management; strategy; vision of comapny ; mission of company; strategic goals; strategic analysis; financial analysis; SWOT analysis; strategic realization

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra strategie