Podnikatelský plán na výrobu a distribuci plátěných tašek s potiskem

Název práce: Podnikatelský plán na výrobu a distribuci plátěných tašek s potiskem
Autor(ka) práce: Volná, Anna
Vedoucí práce: Müllerová, Jana
Oponenti práce: Habrmanová, Blanka
Cílem mé bakalářské práce je vypracovat podnikatelský plán, který bude sloužit jako základ pro začátek reálného podnikání s firmou na výrobu a distribuci plátěných tašek. Tašky jsou vyráběny z bio materiálů, které se dají znovu zcela recyklovat a tím šetří životní prostředí. Práce se skládá z teoretické a praktické části. V teoretické části se věnuji trendu udržitelnosti a společenské odpovědnosti v oblasti plátěných tašek. Následně popisuji podnikatelské modely a jejich využití při začátku podnikání. Dále se věnuji podnikatelskému plánu a jeho přístupům, kdy navrhuji pro můj záměr nejvhodnější strukturu plánu, které jednotlivě rozeberu. Na teoretickou část pak navazuje metodika analýzy trhu, kterou využiji pro sestavení strategie podnikatelského plánu. Praktickou část tvoří samotný podnikatelský plán podniku přírodě s láskou, který vychází z teoretické části a analýzy trhu. V závěru hodnotím přínos práce pro naše budoucí podnikání.
Klíčová slova: podnikatelský plán; plátěné tašky; trvalá udržitelnost
Název práce: Business plan of production and distribution of printed canvas bags
Autor(ka) práce: Volná, Anna
Vedoucí práce: Müllerová, Jana
Oponenti práce: Habrmanová, Blanka
The aim of my bachelor thesis is to develop a business plan, which will serve as a basis for starting a real business with a company producing and distributing canvas-bags. The bags are made from bio materials that can be recycled completely and therefore save the environment. The thesis consists of theoretical and practical part. The theoretical part deals with the trend of sustainability and social responsibility in the area of canvas-bags. I then describe entrepreneurial models and their use at the start of business. Next, I deal with the business plan and its approaches, when I propose the most appropriate structure of the plan and describe each point individually. After the theoretical part follows the methodology of the market analysis, which we will use to build a strategy in the business plan. The practical part is the business plan of the company přírodě s láskou, which is based on the theoretical part and market analysis. Finally, I evaluate the benefits of work and what I took out of it for our future business.
Klíčová slova: Canvas bags; Business plan; Sustainability

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Arts Management