Společenská odpovědnost firem na specifickém trhu

Název práce: Společenská odpovědnost firem na specifickém trhu
Autor(ka) práce: Kadlecová, Lucie
Vedoucí práce: Mejdrech, Vlastimil
Oponenti práce: Plášková, Alena
Tato bakalářská práce se zabývá tématem společenské odpovědnosti firem. V teoretické části jsou vymezeny klíčové pojmy vztahující se k tomuto tématu. Praktická část se zaměřuje na společenskou odpovědnost u vybraných firem na trhu kosmetiky. Cílem práce je analýza a následná komparace aktivit v rámci společenské odpovědnosti u firmy Lush a značky Dove. Součástí bakalářské práce je výzkum uskutečněný formou dotazníkového šetření, jehož cílem bylo zjistit obecné povědomí o konceptu společenské odpovědnosti firem.
Klíčová slova: CSR; společenská odpovědnost firem; Lush; Dove
Název práce: Corporate social responsibility in the specific marketplace
Autor(ka) práce: Kadlecová, Lucie
Vedoucí práce: Mejdrech, Vlastimil
Oponenti práce: Plášková, Alena
This bachelor thesis deals with the topic of corporate social responsibility. The key terms related to the topic are explained in the first part of the thesis. The second part focuses on the corporate social responsibility of selected companies in the cosmetic market. The aim of this thesis is to analyse and subsequently compare the activities related to corporate social responsibility between Lush company and Dove brand. The research which was conducted through questionnaire forms another part of the thesis. The aim of this research was to explore awareness and perception of the concept of corporate social responsibility among general public.
Klíčová slova: Lush; CSR; corporate social responsibility; Dove

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská