Název práce: Pojmy animace a reanimace v oblasti kulturního dědictví na příkladu Panského dvora v Dolních Počernicích
Autor(ka) práce: Kratochvílová, Žaneta
Vedoucí práce: Tyslová, Irena
Oponenti práce: Kouba, Vojtěch
Práce se věnuje animačním projektům, které byly uskutečněny v areálu panského dvora v Dolních Počernicích. Teoretická část definuje teorii animace a reanimace kulturního dědictví, animační projekty a možnosti jejich financování. Cílem práce je popis a analýza tří animačních a jednoho reanimačního projektu, jejichž hlavním předmětem je právě animace nemovitého kulturního dědictví. Tato práce sleduje jejich úspěšnost a dopad na kulturní život Městské části Praha-Dolní Počernice.
Klíčová slova: gastronomie; Praha; animační projekt; animátor; Panský dvůr; animace; kulturní dědictví
Název práce: Concepts of Animation and Reanimation in the Field of Cultural Heritage on the Example of Panský Dvůr in Dolní Počernice
Autor(ka) práce: Kratochvílová, Žaneta
Vedoucí práce: Tyslová, Irena
Oponenti práce: Kouba, Vojtěch
This thesis focuses on animation projects, which took place in the grounds of the courtyard in Dolní Počernice. The theoretical part describes the theory of cultural heritage animation, reanimation and animation projects and the possibilities of their funding. The aim of this thesis is to describe an analyse three animation and one reanimation project whose main subject is animation of immovable cultural heritage. This work follows up their success and impact on the local cultural life.
Klíčová slova: animator; Animation; gastronomy; Prague; Cultural Heritage; animation project; Courtyard

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Arts Management
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská